A szabó-varró eszközökről nemrég írtam, és most jöjjön az, amit sokan kérdeztetek, hogy milyen is legyen a varrógép. Ehhez szedtem össze a legfőbb szempontokat.
A teljes cikk az új IdaStyle blogra költözött. Olvasásához kattints ide.
Regisztrálj az IdaStyle.hu oldalon, és küldök havi 1-2 e-mailt az új blogcikkekről, ingyenes és megvásárolható szabásmintákról, varrási ötletekről és tanfolyamokról.
Elérhető vagyok itt is: Facebook Instagram Pinterest
Jelen blog és az idastyle.hu weboldal teljes tartalma a saját munkám, melyet szerzői jog véd. A nem saját képeknél feltüntetem az eredeti forrást. Az oldalon megjelent írások és fotók másolásához nem járulok hozzá. Kérlek, hogy az egész cikket oszd meg, forrással együtt.
Kedves Éva!
A bobinnak nem volna szabad kimozdulni a helyéről varrás közben, de ha régen volt szétszedve és kitisztítva alul a hurokfogónál, akkor lehet, hogy begyűlt oda a szösz vagy cérna, és azért nincs teljesen a helyén. Ez az egy ötletem van. Nemcsak a gyakori használatnál, hanem a rég nem használt gépeknél is szükséges lehet egy alapos tisztogatás és olajozás. Kíváncsi vagyok, ez megoldja-e a problémát.
Kedves Noémi!
Ugyanaz a Singer gépem van, már nagyon régóta, de nem is használtam már jó ideje, most viszont elövettem, tóbbek között maszkot varrni,
Van egy problémája amit nem tudom hogyan tudnék orvosolni. A bobint tartó müanyag mindig kimozdul és nem tudok vele varrni. Tud valami tanácsot adni hogyan tudnám jól beállitani?
Kedves Mónika! Van egy Facebook csoport, a Varrógép és kezelése, kellék, alkatrész címmel. Ha oda belépsz, a feltöltött file-ok között van Neumann használati útmutató is.
Szia van nekem egy nauman régi gépem láb pedálos . Hol tudok utána nézni használati utasítás.
A keresőben is megtalálod, vagy kattints a linkre ennek a cikknek a legelején.
jó, de hol az első része??? 🙁 :-)))